NOSLĒGUSIES AKCIJA “MEKLĒ MEŽU MUZEJOS”

02/11/2020

Andreja Upīša muzejā Rīgā, Brīvības ielā 38-4, 11. novembrī plkst. 15.00 tiks apbalvoti akcijas “Meklē mežu muzejos” uzvarētāji.

No 10. jūnija līdz 31. oktobrim trīs muzeji – Jaunmoku pils muzejs, Andreja Upīša memoriālais muzejs Rīgā un Andreja Upīša memoriālmāja Skrīveros – aicināja piedalīties akcijā “Meklē mežu muzejos”, kuras ietvaros apmeklētājiem bija iespēja iepazīt muzejus un, pildot uzdevumus, atrast lietas, kas tos visus vieno.

Lai piedalītos akcijā, muzeju apmeklētājiem bija jāaizpilda akcijas anketa. Apceļojot visus trīs muzejus, anketā bija jāieraksta atbildes uz jautājumiem, un viesošanos katrā akcijas muzejā tā darbinieks apliecināja ar zīmodziņu. Tikai šādi apliecinātu un pilnībā aizpildītu anketu īpašnieki šobrīd pretendē uz balvām.

Anketas, kurās visi jautājumi ir atbildēti pareizi, piedalīsies noslēguma izlozē par lielo balvu – galda spēli “Iestādi mežu!”.

Akciju organizēja Jaunmoku pils muzejs sadarbībā ar Andreja Upīša memoriālo muzeju Rīgā un A. Upīša memoriālmāju Skrīveros, atbalsta SIA “Skrīveru saldumi” un AS “Latvijas valsts meži”.
Akcijas ideja radusies kultūras darbinieku tiešsaistes mācību semināra “Kultūras un cilvēciskais pieskāriens tiešsaistē: jaunas iespējas uzrunāt un iesaistīt plašu auditoriju kultūras un izglītības projektos” darba grupas ietvaros.

Vairāk informācijas: Ilze Puke, +371 29265417; e-pasts: ilze.puke@memorialiemuzeji.lv

Andreja Upīša muzejā Rīgā, Brīvības ielā 38-4, 11. novembrī plkst. 15.00 tiks apbalvoti akcijas Meklē mežu muzejos uzvarētāji.