ANDREJA UPĪŠA MEMORIĀLAJĀ MUZEJĀ NOTIKS TIKŠANĀS AR “PĒCJĒZUS VECUMA SVIESTS” AUTORU

09/08/2019

Šī gada 21. augustā 18.00 Andreja Upīša memoriālajā muzejā Rīgā, Brīvības ielā 38-4, notiks tikšanās ar stāstu krājuma “Pēcjēzus vecuma sviests” autoru Oskaru Vizbuli. Sarunu vadīs Ilze Andresone.

Ventspilī dzimušais Oskars Vizbulis, ilggadējs žurnālists un sabiedrisko attiecību speciālists, šovasar debitējis prozā ar stāstu krājumu, kurš jau izpelnījies publikas un recenzentu (arīdzan prozistes Ingas Žoludes) ievērību.
Sarunā ar Oskaru mēģināsim noskaidrot, ko šībrīža Latvijas situācijā nozīmē reflektēt par vīrišķību, ar kādiem izaicinājumiem sastopas iesācējs autors, kurš jau ir nobriedis kā personība, kā izkopjama spēja pieredzi pārkausēt literatūrā, kā arī kopīgi meklēsim atbildes uz citiem publiku interesējošiem jautājumiem.

Pasākuma norises vieta: A. Upīša memoriālais muzejs Rīgā (Brīvības ielā 38-4).
Pasākuma norises laiks: 21. augusts 18.00–20.00.
Ieejas maksa: 2.00 €.
Vairāk informācijas: