ANDREJA UPĪŠA MUZEJĀ NOTIKS XXVI VISPĀRĒJO LATVIEŠU DZIESMU UN XVI DEJU SVĒTKU GĀJIENA DALĪBNIEKU SUMINĀŠANA

27/06/2018

1.jūlijā, svētdien, sākot no plkst. 14.00, Andreja Upīša memoriālajā muzejā Rīgā, Brīvības ielā 38-4, notiks Dziesmu svētku gājiena dalībnieku sumināšana.

Andreja Upīša memoriālais dzīvoklis izsenis ir vieta, no kuras logiem Latvijas kultūras un mākslas darbiniekiem ir bijusi iespēja vērot Dziesmu svētku gājiena norisi. Arī šogad, turpinot muzeja labākās tradīcijas, aicinām savus draugus, atbalstītājus, sadarbības partnerus un sponsorus būt kopā un uzgavilēt Dziesmu svētku gājiena dalībniekiem.

Latvijas valsts simtgades zīmē notiekošie XXVI Vispārējie  latviešu Dziesmu un XVI Deju svētki norisināsies Rīgā no 2018. gada 30. jūnija līdz 8. jūlijam. 1. jūlijs būs veltīts dalībnieku sumināšanai un svētku svinēšanai. Krāšņais dalībnieku gājiens no Brīvības pieminekļa dosies pa Brīvības ielu un šoreiz noslēgsies īpašā, tikai dalībniekiem iekārtotā Svētku kvartālā – Skonto stadionā.

Ieeja tikai ar ielūgumiem.

01_svetku_gajiens_2.4