AUGUSTS KRIŠJĀŅA BARONA MUZEJĀ

02/08/2018

3. augustā

9.00 un 10.30

Ar Latvijas Universitātes “Latviešu valodas un kultūras vasaras skolas 2018″ dalībniekiem kopīgi lasīsim Krišjāņa Barona bērnības atmiņas. Centīsimies arī iepazīstināt ar Baronu dzimtu, atverot virtuālo dzimtas koku, kurā ir vairāk nekā 600 personu.

Atnāc arī tu ar savu ģimeni vai draugiem uz muzeju un piedalies muzejpedagoģiskajā nodarbībā “No tā, ko māte stāstījusi.”

(Iepriekš zvani uz 29578847 vai sūti ziņu uz barons@memorialiemuzeji.lv)

9. augustā – visas dienas garumā

Ja vēlies pats iepazīt Vērmanes dārzu un pēc tam muzejā papildināt savas zināšanas, piedalies fotoorientēšanās aktivitātē!

Ienāc muzejā pēc darba lapas, kuru aizpildot, izstaigāsi ne tika dārzu un uzzināsi par tā vēsturi, bet tas būs vēl viens solis Rīgas un Latvijas kultūrvēstures apguvē.

Muzejā piedāvājam arī aplūkot jauno izstādi “ASTOŅAS BALTAS DIENAS. BALTICA’88” –

Abi piedāvājumi kopā: pieaugušajiem – 2 eiro, studentam, skolasbērnam, vecvecākam – 1 eiro.

18. un 19. augustā, papildinot izstādi “ASTOŅAS BALTAS DIENAS. BALTICA’88”, Kr.Barona muzeja kolektīvs dodas ekspedīcijā uz Kurzemi – Suitu Balticas mantojumu meklējot.

No 28.līdz 31. augustam – Nometne (ar Rīgas Domes atbalstu) Rīgas jaunāko klašu audzēkņiem ““Barontēva azotē” Atbildības skola”, kuras laikā runāsim par atbildību:

• pie bērniem ciemosies puisis ar redzes problēmām kopā ar suni – pavadoni Feju.

– apmeklēsim Juglas dzīvnieku patversmi,

– pie mums viesosies Cūkmens.

Un vēl bērnus gaida daudz citu interesantu tikšanos un nodarbību.

PASTĀVĪGI MUZEJĀ IESPĒJAMS:

• Iepazīt Baronu dzimtas ievērojamos cilvēkus.
  • Uzzināt, kāpēc Kr.Barons nav piedalījies 1918. gada 18. novembra svinīgajā pasākumā.
  • Izstaigāt Krišjāņa Barona bērnības ceļus – aicinām kopā ar vecvecākiem lasīt un ilustrēt Kr.Barona atmiņas un pastāstīt mazbērniem savas.
  • Ielūkoties Burtnieku mājas nozīmīgākajos notikumos (Burtnieku mājai šogad 110!)

Vēlams iepriekš paziņot par savu ierašanos – tālr.29578847 vai sūti ziņu: barons@memorialiemuzeji.lv.

Barontēvs