BĒRNU RĪTS “LELLĪTES LOLĪTES PIEDZĪVOJUMI” RAIŅA UN ASPAZIJAS MĀJĀ

17/10/2017

21. oktobrī plkst. 11.00 pirmsskolas un sākumskolas vecuma bērni un viņu vecāki tiek aicināti uz bērnu rītu “Lellītes Lolītes piedzīvojumi” Raiņa un Aspazijas mājā Rīgā, Baznīcas ielā 30.

Pasākumā tiks kopīgi lasīti Raiņa dzejoļi no krājuma “Lellīte Lolīte”. Apmeklētāji iepazīsies ar Laimiņu un viņas lellīti Lolīti, lellītes koka brālīti Stuļģi, kaķi Inci un suņuku Kranci, uzzinās, kā darbojas īsta leļļu saimniecība, kā arī varēs izgatavot lupatu lellīti tā, kā to darīja bērni un viņu vecāki senos laikos.

Apmeklētāji iepazīs arī abu dzejnieku neparasto bibliotēku, kas atrodas pašā Rīgas sirdī – Raiņa un Aspazijas namā. Bibliotēka, ko veido vairāk nekā seši tūkstoši grāmatu, glabā arī to, ko Rainis un Aspazija sacerējuši bērniem – dzejoļu grāmatas, lugu izdevumus, atmiņu tēlojumus. Raiņa un Aspazijas mājas ļaudis vēlas iepazīstināt mazos lasītājus ar abu dzejnieku uzburto brīnumaino bērnu dzejas pasauli, kopā ar vecākiem lasot dzeju, pārrunājot un izdzīvojot to.

Apmeklētājus lūdzam iepriekš pieteikties, rakstot uz e-pastu dora.pauzere@memorialiemuzeji.lv vai zvanot pa tālruni 29572469.
Ieeja ģimenēm ar bērniem – 3.00 €.

Lellīte Lolīte