DROŠS MUZEJA APMEKLĒJUMS

30/11/2020

Saistībā ar aktuālajām prasībām Covid-19 izplatības ierobežošanai, Memoriālo muzeju apvienības muzeji uzņem tikai individuālus apmeklētājus un vienas mājsaimniecības locekļus. Ikvienam muzeja apmeklētājam no 13 gadu vecuma obligāti jāvalkā sejas maska vai sejas vairogs (vizieris).

• Lūdzam neapmeklēt muzeju, ja jums ir elpceļu infekcijas slimības simptomi, noteikta pašizolācija, mājas karantīna vai stingra izolācija. Muzejam ir tiesības personām ar elpceļu infekcijas slimības pazīmēm liegt ieeju muzejā un aicināt tās atstāt muzeju.
  • Muzejos ir noteikts maksimālais apmeklētāju skaits, kas vienlaicīgi var atrasties ēkā, nodrošinot vienai personai ne mazāk kā 10 m2 telpas.
  • Lūdzam ievērot 2 metru distanci no citiem apmeklētājiem un muzeja darbiniekiem, sekot informācijai vizuālajās norādēs, kā arī ievērot muzeja personāla norādījumus.
  • Aicinām izmantot maksājumu kartes.
  • Muzejos šobrīd atcelti visi publiskie pasākumi – nenotiek ekskursijas, muzejpedagoģijas nodarbības, pasākumi, klātienes konsultācijas, kā arī nav pieejama telpu noma pasākumiem.

Lai apmeklētāji justos droši:

• muzeja darbinieki ir nodrošināti ar aizsardzības līdzekļiem;
  • muzejos ir iespēja norēķināties ar karti;
  • pie muzeju ieejas ir pieejami spirtu saturoši roku dezinfekcijas līdzekļi, muzeju labierīcībās – viss nepieciešamais roku higiēnai;
  • muzeju telpās tiek uzņemti ne vairāk kā 50% no kopējā iespējamā cilvēku skaita, ko pieļauj apmeklētājiem pieejamā telpu platība un infrastruktūra;
  • MMA muzejos ir noteikts maksimālais apmeklētāju skaits, kas vienlaicīgi var atrasties ēkā, nodrošinot vienam apmeklētājam vismaz 10 m2 telpas;
  • muzejos tiek veikta regulāra telpu un virsmu tīrīšana, t.sk. dezinfekcija;
  • muzejos ir samazināts kopīgi lietojamo virsmu un priekšmetu skaits;
  • ikvienam muzeja apmeklētājam no 13 gadu vecuma obligāti jāvalkā sejas maska vai sejas vairogs (vizieris).

Aicinām būt atbildīgiem un ievērot piesardzības pasākumus! Lai drošs un mierpilns muzeja apmeklējums!

Saistībā ar aktuālajām prasībām Covid-19 izplatības ierobežošanai, Memoriālo muzeju apvienības muzeji uzņem tikai individuālus apmeklētājus, izņemot vienas mājsaimniecības locekļus. Ikvienam muzeja apmeklētājam no 13 gadu vecuma obligāti jāvalkā sejas maska vai sejas vairogs (vizieris).