EMĪLA DĀRZIŅA MŪZIKAS SKOLAS AUDZĒKŅU KONCERTS “ZIEMAS SAPŅI” RAIŅA UN ASPAZIJAS VASARNĪCĀ

12/02/2019

Raiņa un Aspazijas vasarnīcā (J. Pliekšāna iela 5/7, Jūrmala) 23. februārī plkst. 14.00 notiks Emīla Dārziņa mūzikas skolas audzēkņu klaviermūzikas koncerts Ziemas sapņi. Nesot savas skolas lielo ieceri, jaunie mūziķi sniegs šo uzstāšanos labdarības koncertu cikla “Mana pirmā skatuve” ietvaros.

Koncertā piedalīsies Sandras Jalaņeckas klavierklases audzēkņi Kristiāna Krūzmētra, Anita Lipinika, Kārlis Gusts Zariņš, Emīlija Semjonova, Daniela Geidmane un tajā skanēs latviešu komponistu A. Žilinska, J. Ivanova un A. Kalniņa darbi, kā arī klasiķu F. Lista, F. Šūberta, S. Rahmaņinova u.c. klaviermūzika.

Labdarības koncertu cikla dalībnieku lielais sapnis ir pārbūvēt fiziski un morāli novecojušo Emīla Dārziņa mūzikas skolas Lielo zāli un skatuvi, kura nespēj nodrošināt pat kvalitatīvu mācību procesu. PIKC NMV Emīla Dārziņa mūzikas skola ir vieta, kur veidojas izcilākās mūzikas zvaigznes. Tie ir talanti, kuri nes Latvijas vārdu pasaulē un ir mūsu valsts kultūras vizītkarte. Raimonds PAULS, Gidons KRĒMERS, Andris NELSONS, Baiba SKRIDE, Dita KRENBERGA un ļoti daudzi citi savu talantu izkopa meistarībā tieši Emīla Dārziņa mūzikas skolā. Lai pievērstu sabiedrības uzmanību un iegūtu skolas zāles pārbūvei nepieciešamos līdzekļus – aptuveni 440 000 eiro – sabiedriskā labuma organizācija „Emīla Dārziņa mūzikas skolas atbalsta biedrība” 2018. gada oktobrī uzsāka projektu „Mana pirmā skatuve”. Projekta ietvaros šī gada garumā dažādās Latvijas koncertzālēs skolas absolventi un esošie audzēkņi sniedz virkni izcilu koncertu, kurus apmeklējot ikviens var būt daļa no Latvijas mūzikas izcilības saglabāšanas un veicināšanas.

Veidosim mūzikas pasauli kopā!

Ieeja par ziedojumiem.

Vairāk informācijasGalvenā speciāliste Astrīda Cīrule

+371 67764295; +371 29239472; +371 27162891; astrida.cirule@memorialiemuzeji.lv

Memoriālo muzeju apvienības rīkots publisks pasākums.

Foto un video materiāli var tikt publicēti interneta resursos un izmantoti muzeju publicitātes pasākumos.

Vairāk informācijas: www.memorialiemuzeji.lv

Ziemas sapņi A30505-03 mini