GUNDEGAS ZIKMANES AKVAREĻU IZSTĀDE “LAI ARĪ RUDENS…”

02/09/2019

4. septembrī plkst. 17.00 Ojāra Vācieša muzeja (Ojāra Vācieša iela 19, Rīga) Robinsonzālē tiks atklāta Gundegas Zikmanes jubilejas personālizstāde “Lai arī rudens…”

Gundega Zikmane ir nodarbojusies gan ar vārda (ir divu stāstu krājumu autore), gan vizuālo mākslu. Bet, strādājot kombinātā “Māksla” par noformētāju, nav varējusi pilnībā piepildīt savu radošo garu, tādēļ ar 1980. gadu pievērsusies akvareļglezniecībai. Darbojusies Rīgas Lutera draudzes mākslinieku kopā kopš tās pastāvēšanas. Piedalījusies vairākās izstādēs visā Latvijā.

Viņas darbiem būtisks zīmējums, detaļu precizitāte, viegls, caurspīdīgs krāsu klājums.

Par sevi māksliniece saka: “Uzskatu sevi par nemodernu, veclaicīgu, gleznoju tikai to, ko redzu – galvenokārt ziedus un ainavas, jo skaistums ir tepat – visapkārt.”

Gundegas Zikmanes akvareļu izstāde “Lai arī rudens…” Ojāra Vācieša muzejā skatāma līdz 26. oktobrim.

Vairāk informācijas: + 371 67619905, + 371 67614015; martins.berzins@memorialiemuzeji.lv

Foto un videomateriāli var tikt publicēti interneta resursos un izmantoti muzeju publicitātes pasākumos.

Gundega Zikmane mini