INTERAKTĪVO SPĒLI “SŪNU CIEMA ZĒNI” IESPĒJAMS APMEKLĒT LĪDZ 10. MAIJAM

03/04/2019

Andreja Upīša memoriālais muzejs Rīgā, Brīvības ielā 38-4, aicina skolēnus un skolotājus apmeklēt interaktīvo spēli “Sūnu ciema zēni”. Saistībā ar aktīvo pieprasījumu nodarbību būs iespējams apmeklēt līdz 10. maijam.

Spēles mērķis ir ar muzejiski atraktīviem priekšmetiem padziļināt skolā apgūtās zināšanas par Andreja Upīša garo stāstu ”Sūnu ciema zēni”.

Norise: strādājot grupās, bērni izmanto grāmatas tekstu, veic atjautības uzdevumus, min mīklas, vārdu spēles un krustvārdu mīklu. Nodarbībā tiek izmantoti reāli etnogrāfiskie priekšmeti, kas jāatpazīst, tādējādi ļaujot bērniem iejusties seno laiku saimniecības norisēs.

Spēli papildina unikāli dokumentāli kadri no Andra Slapiņa videofilmas par režisora Ulda Pūcīša 1978. gadā Jaunatnes teātrī iestudēto brīvdabas izrādi „Sūnu ciema zēni” un virtuālais ceļojums no Apaļā ezera līdz Kraukļa akmenim Skrīveros.

Dalībnieku vēlamais vecums: 5., 6. un 7. klašu audzēkņi.

Nodarbības ilgums – 90 minūtes.

Pieteikšanās – zvanot uz muzeju pa tālruni 67289767 vai rakstot uz e-pastu upits@memorialiemuzeji.lv.

Lūgums pieteikties vairākas dienas pirms vēlamā nodarbības laika!

Ieejas maksa – 2 eiro. Skolotājiem ieeja bez maksas.

Muzeja darba laiks: otrdienās – sestdienās 10.00–17.00.

Muzejs slēgts svētdienās un pirmdienās.

Memoriālo muzeju apvienības un Andreja Upīša muzeja rīkots publisks pasākums.

Foto un video materiāli tiks publicēti interneta resursos un izmantoti muzeju publicitātes pasākumos

Sunu_ciema_zeni_ilustracija