IZSTĀDE “KAS DĀRZĀ, KAS DĀRZĀ” OJĀRA VĀCIEŠA MUZEJĀ

09/04/2019

No 14. aprīļa Ojāra Vācieša muzejā (O. Vācieša ielā 19) Torņakalnā skatāma turpat netālu mītošās Lutera draudzes mākslinieku kopas darbu izstāde Kas dārzā, kas dārzā.

Jau kopš 2001. gada tādas še tiek rīkotas katru pavasari ap Lieldienu laiku. Šoreiz dotais nosaukums pavēris iespējas glezniecības, grafikas, tēlniecības, keramikas, stikla, metālmākslas u.c. dažādu nozaru māksliniekiem, katram pašam izvēloties darbus, reizē garantējot kopīgu noskaņu: pavasarīgu, gaišu, jaunu cerību pilnu. Ekspozīcijas centrā liktas izcilās latviešu gleznotājas Māras Vaičunas (1949–2019) divas gleznas – kā mīlestības un cieņas apliecinājums ilggadējai kopas dalībniecei, kas šā gada sākumā aizgāja mūžībā. Viņas klātbūtne aizvien jūtama draugu un kolēģu sirdīs, tāpat kā stabila paliek viņas īpašā vieta latviešu 20. gs. pēdējo gadu desmitu – 21. gadsimta glezniecībā.

Mākslinieku kopas vārdā Rūta Muižniece

Ieejas maksa: 2.00 EUR

Skolēniem, studentiem, pensionāriem: 1.00 EUR

Atklāšanā ieeja bez maksas.

Vairāk informācijas: Speciāliste Mārtiņš Bērziņš

+ 371 67619905, + 371 67614015; martins.berzins@memorialiemuzeji.lv

Ojāra Vācieša muzeja rīkots publisks pasākums.

Foto un video materiāli tiks publicēti interneta resursos un izmantoti muzeju publicitātes pasākumos.

Lutera draudzes Pavasara izstade 201902 mini