IZSTĀDE “randiņš” J. ROZENTĀLA UN R. BLAUMAŅA MUZEJĀ

10/07/2019

No 2019. gada 12. jūlija līdz 14. augustam Jaņa Rozentāla un Rūdolfa Blaumaņa muzejā Alberta ielā 12–9, Rīgā, norisināsies izstāde „randiņš”. Izstādē tiks eksponēti Profesionālās izglītības kompetences centra Nacionālās Mākslu vidusskolas Jaņa Rozentāla Mākslas skolas absolventu Esteres Līgas Burves, Džastina Zavadska, Katrīnas Lauras Biksones un Krišjāņa Beļavska pēdējos gados tapuši darbi.

Savā pirmajā pašu organizētajā izstādē piedalās četri tikko „cepti” Jaņa Rozentāla mākslas skolas audzēkņi: Estere Līga Burve, Džastins Zavadskis, Katrīna Laura Biksone un Krišjānis Beļavskis.

Izstādes nosaukums „randiņš” jāuztver kā autoru pirmā iespēja parādīt sevi plašākai publikai, reizē tiecoties uzrunāt katru skatītāju individuāli. Tas ir izstādes autoru randiņš ar skatītāju un reizē arī autoru satikšanās pašiem ar sevi.

Izstādē eksponēti darbi, kas radīti pēdējo četru gadu laikā. Pārstāvēti galvenokārt klasiskie mākslas veidi: eļļas glezniecība un tēlniecība, tomēr šo izstādi var uzlūkot kā pieturas punktu pirms studiju uzsākšanas dažādās mākslas jomās.

Muzeja darba laiks: 11.00–18.00, slēgts – pirmdien, otrdien.

Ieejas maksa – 2.00 €;

Skolēniem, studentiem un senioriem – 1.00 €.

 Vairāk informācijas pa tālruni 67331641, 26586404 vai e-pastu: jrrbm@memorialiemuzeji.lv, kā arī http://www.memorialiemuzeji.lv.

Memoriālo muzeju apvienības rīkots publisks pasākums.

Foto un video materiāli var tikt publicēti interneta resursos un izmantoti muzeju publicitātes pasākumos.

5

5