IZSTĀDE “VASARA” OJĀRA VĀCIEŠA MUZEJĀ

09/07/2019

No 11. jūlija līdz 5. augustam Ojāra Vācieša muzejā (Ojāra Vācieša iela 19, Rīga).

Ojāra Vācieša muzejam ir tradīcija sadarboties ar jaunajiem radošajiem māksliniekiem, mūziķiem un, protams, literātiem. Savu balsi, dzejas rindu vai gleznu uzticēt muzeja Robinsona zālei ir bijusi jo daudzu privilēģija, kad blakus Dzejnieka dzīves un radošās darbnīcas aurai muzejā ar savu iesākto ceļu mākslas pasaulē var dalīties jaunie.
Trīs jauni mākslinieki ir viesi Ojāra Vācieša muzejā. Latvijas Mākslas akadēmijas glezniecības studenti Edvarts Logins, Marta Griģe un Ieva Zinere attēlo vasaras dabu plenēra eļļas krāsu ritmos.
Topošais gleznotājs Edvarts Logins raksturo izstādi: “Laikmetīgs un brīvs piegājiens iespaidiem no dabas. Darbi tapuši šajā vasarā Kuldīgā, Ķegumā, Rīgā. Eļļas gleznojumi skatītājam vēsta par dabas interpretāciju, saskatītu ar latviešu jauno gleznotāju vērīgo skatienu. Izstāde veltīta vasarai!”

Izstādes atklāšana 11. jūlijā plkst. 18.00.

Izstāde vasara 11.07.19-page-001

Izstāde vasara 11.07.19_page-0001Izstāde vasara 11.07.19-page-001