JAŅA ROZENTĀLA UN RŪDOLFA BLAUMAŅA MUZEJS AICINA UZ TEMATISKO EKSKURSIJU “JŪGENDSTILS GLEZNOTĀJA MĀJOKLĪ”

20/10/2020

25. oktobrī plkst. 13.00 Jaņa Rozentāla un Rūdolfa Blaumaņa muzejs aicina apmeklēt tematisko ekskursiju “Jūgendstils gleznotāja mājoklī”, kuras laikā būs iespējams uzzināt par jūgendstila daudzveidību gan Jaņa Rozentāla dzīvokļa interjerā, gan arī mākslinieka gleznās un grafikas darbos.

Jūgendstila arhitektūra un māksla ir būtiska Latvijas kultūras daļa, kas joprojām piesaista uzmanību ar formu un dekoru daudzveidību un krāšņumu. Jūgendstila mantojuma plašāk pazīstamā daļa ir Rīgas jūgendstila arhitektūra, taču nozīmīgas ir arī šī stila izpausmes citos mākslas veidos. Iepazīties ar jūgendstila daudzveidību aicinām sestdien, 25. oktobrī, plkst. 13.00, kad J. Rozentāla un R. Blaumaņa muzejā notiks tematiskā ekskursija “Jūgendstils gleznotāja mājoklī”. Ekskursijas gaitā būs iespējams iepazīt jūgendstila laika interjeru gleznotāja Jaņa Rozentāla dzīvoklī, paša mākslinieka projektētajās mēbeles, kā arī gleznas un grafikas darbus.

Vietu skaits ir ierobežots. Aicinām pieteikties uz ekskursiju, rakstot uz e-pastu jrrbm@memorialiemuzeji.lv vai zvanot pa tālruni 26586404.

Biļešu cenas: ekskursija muzejā: 2.50 EUR, skolēniem, studentiem un senioriem 1.50 EUR.
Tuvāka informācija: pa tālruni 67331641, 26586404 vai e-pastu: jrrbm@memorialiemuzeji.lv.

Memoriālo muzeju apvienības rīkots publisks pasākums. Foto un video materiāli var tikt publicēti interneta resursos un izmantoti muzeju publicitātes pasākumos.

25. oktobrī plkst. 13.00 Jaņa Rozentāla un Rūdolfa Blaumaņa muzejs aicina apmeklēt tematisko ekskursiju Jūgendstils gleznotāja mājoklī