JAUNĀKĀS AKTUALITĀTES MEKLĒ SADAĻĀ “PALIEC MĀJĀS”

24/04/2020

Paliec mājās

Lai būtu vieglāk atrast visu aktuālo informāciju par to, ko Memoriālo muzeju apvienības muzeji un speciālisti piedāvā ārkārtējās situācijas laikā, esam izveidojuši mājaslapas sadaļu “Paliec mājās”

Sadaļā “Paliec mājās” meklē:

• Mācību materiālus skolēniem – uzdevumu un darba lapas, drīzumā – arī video fragmentus, ko skolotāji drīkst bez maksas izmantot attālinātā mācību procesā. Mācību materiāli līdz šim ir izmantoti muzejpedagoģiskajās programmās, bet šobrīd tiek pielāgoti darbam attālināti.
  • Grāmatu ieteikumus no muzejiem. Katru dienu muzeju speciālisti iesaka kādu grāmatu, ko vērts pārlasīt. Šajā ieteicamās literatūras sarakstā meklē lasāmvielu gan bērniem un pieaugušajiem, gan nu jau par latviešu literatūras klasiku kļuvušas darbus un mazāk zināmus stāstus, lugas un romānus.
  • Muzeju priekšmetu stāstus. Kamēr muzeju telpas ir tukšas un gaida apmeklētājus, muzeju speciālisti vēsta par eksponātiem digitālā vidē, veidojot publikācijas par slaveniem un neparastiem priekšmetiem muzeju ekspozīcijās.

Arī Memoriālo muzeju apvienība aicina – paliec mājās, lai drīz atkal varētu tikties!

Paliec mājās