KOMIKSU DARBNĪCA ĢIMENĒM “NOTIKUMI UN VISI, KAS LĪDZDARBOJAS”

26/06/2019

29. jūnijā plkst. 11.00 pirmsskolas un sākumskolas vecuma bērni kopā ar vecākiem ir aicināti uz komiksu darbnīcu “Notikumi un visi, kas līdzdarbojas” Raiņa un Aspazija vasarnīcā Jāņa Pliekšāna ielā 5/7, Jūrmalā.

Kopā ar bērniem lasīsim Aspazijas dzejoļus un izrunāsim, kā katrs saprot notiekošo.
Vienlaikus zīmēsim komiksu, izmantojot vienlaikus dažādas tehnikas (zīmuļus, guašas, krītiņus), lai uzsvērtu kustību un miera stāvokļus dzejā. Centīsimies saprast, kā aprakstītie notikumi ietekmē tēlu un kā tēls jūtas.

Kā izskatās pasaciņa ar zelta pātadziņu un kā parādīt, kur tai ir mājas?

Māksliniece Ella Mezule vadīs zīmētājus cauri vārdu mežam, pakavējoties pie katra paša personīgajām sajūtam un domām, kopīgi atrastiem tēliem un dažādiem virzieniem, kurp tie dodas un ko sastop ceļā. Attēlosim sajusto un mēģināsim sajust, ko Aspazija ir stāstījusi mums.

Darbnīcu ciklu atbalsta Latvijas Republikas Kultūras ministrija.
Lūdzam pieteikties iepriekš, rakstot uz e-pastu linda.grinberga@memorialiemuzeji.lv vai zvanot pa tālruni 29239472.

Ieeja ģimenēm ar bērniem – 3.00 EUR.
Memoriālo muzeju apvienība rīkots publisks pasākums.
Foto un video materiāli tiks publicēti interneta resursos un izmantoti muzeju publicitātes pasākumos.

Afiša