KRIŠJĀŅA BARONA MUZEJS AICINA UZ NODARBĪBU CIKLA “OMA ŠODIEN LABĀ OMĀ” NOSLĒGUMA TIKŠANOS

10/11/2020

14. novembrī no plkst. 11.00 Krišjāņa Barona muzejs aicina tiešsaistē muzeja Facebook lapā piedalīties nodarbību cikla “Oma atkal labā omā” noslēguma pasākumā “Izrakst`, māsiņ, karodziņu!”

No plkst. 11.00 Krišjāņa Barona muzeja Facebook lapā interesenti varēs vērot ekskursiju Brāļu kapos, bet pēc tam – piedalīties attālinātā fizioterapijas nodarbībā kopā ar fizioterapeiti Danu Fedulovu.
Facebook lapā būs iespēja noklausīties Krišjāņa Barona muzeja speciālistes Rūtas Kārkliņas sarunu ar K. Barona ielas 3. nama iedzīvotāju Elizabeti Čukuri, un kopā ar muzeja speciālistu Andri Ērgli doties ekskursijā pa muzeja nama vēstures stāviem, uzzinot, kur un kad dzimusi Latvijas valsts.
Pasākuma noslēgumā Dita Barona aicinās piedalīties valsts valodas apguves noslēguma nodarbībā.

Tāpat kā iepriekšējos gados, arī šogad projektā piedalīties tika aicināti Rīgas seniori (vectētiņi un vecmāmiņas) un Rīgas skolu jaunāko klašu audzēkņi, lai, tiekoties reizi mēnesī, gūtu dzīves pieredzi un saņemtu dzīvesprieku.

Pasākums norit tiešsaistē, Krišjāņa Barona muzeja Facebook lapā no plkst. 11.00: www.facebook.com/baronamuzejs

Projektu atbalsta:
Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sabiedrības integrācijas programma,
MMA, Rakstnieku muzeju biedrība PILS, Krišjāņa Barona muzejs.

14. novembrī no plkst. 11.00 Krišjāņa Barona muzejs aicina tiešsaistē muzeja Facebook lapā piedalīties nodarbību cikla “Oma atkal labā omā” noslēguma pasākumā Izrakst`, māsiņ, karodziņu!