KRIŠJĀŅA BARONA MUZEJS AICINA UZ NODARBĪBU “OMA ATKAL LABĀ OMĀ”

19/10/2020

Krišjāņa Barona muzejs, turpinot aizsākto nodarbību ciklu “Oma atkal labā omā jeb Omas – 3”, 24. oktobrī plkst. 11.00 aicina Rīgā dzīvojošos seniorus un skolēnus uz tikšanos “No bērnības, no tā, ko māte stāstījusi”. Šoreiz nodarbība būs veltīta Krišjāņa Barona 185. dzimšanas dienai.

Pasākumā laikā apmeklētāji varēs uzzināt par Krišjāņa Barona ieguldījumu Latvijas kultūrvēsturē un piedalīties muzejpedagoģiskajā nodarbībā “No tā, ko māte stāstījusi”, kas veltīta Barona bērnības gaitām. Ievērojot distancēšanās noteikumus, tikšanās noslēgumā apmeklētāji būs aicināti doties uz Vērmanes dārzu, lai iepazītu Rīgas vēsturi. Nodarbība paredzēta arī bilingvāli.

Tāpat kā iepriekšējos gados, arī šogad projektā piedalīties aicināti Rīgas seniori (vectētiņi un vecmāmiņas) un Rīgas skolu jaunāko klašu audzēkņi, lai, tiekoties reizi mēnesī, gūtu dzīves pieredzi un saņemtu dzīvesprieku.

Ieeja bez maksas. Vietu skaits ierobežots.

Lūgums pieteikt savu dalību līdz 22. oktobrim: barons@memorialiemuzeji.lv

Pieaugušajiem obligāti jālieto mutes un deguna aizsegs. Bērni līdz 13 gadu vecumam drīkst ierasties bez maskām.

Nodarbības laikā tiks ievērotas Veselības ministrijas noteikumi no 13.10.2020. Nr. 08-01/140

Projektu atbalsta:

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sabiedrības integrācijas programma,

MMA, Rakstnieku muzeju biedrība PILS, Krišjāņa Barona muzejs, Raiņa un Aspazijas muzejs.

Vairāk informācijas: Rūta Kārkliņa, +371 67284265; +371 29120216; e-pasts: barons@memorialiemuzeji.lv

Krišjāņa Barona muzejs, turpinot aizsākto nodarbību ciklu “Oma atkal labā omā jeb Omas – 3”, 24. oktobrī plkst. 11.00 aicina Rīgā dzīvojošos seniorus un skolēnus uz tikšanos No bērnības, no tā, ko māte stāstījusi.