KRIŠJĀŅA BARONA MUZEJS AICINA UZ NODARBĪBU “OMA ŠODIEN LABĀ OMĀ”

08/09/2020

Krišjāņa Barona muzejs, turpinot aizsākto nodarbību ciklu “Oma atkal labā omā jeb Omas – 3”, 12. septembrī plkst. 10.00 aicina Rīgā dzīvojošos seniorus un skolēnus uz tikšanos “…tik es redzu gara acīm zelta sauli atmirgojam”. Šoreiz nodarbība būs veltīta Dzejas dienām.

Aktivitāšu laikā apmeklētāji varēs uzlabot savu fizisko pašsajūtu kopā ar fizioterapeiti (Krišjāņa Barona muzejā K.  Barona ielā 3, dz. 5), bet pēc tam doties uz Esplanādi, kur pie Raiņa pieminekļa būs iespēja uzzināt gan par Dzejas dienu tradīcijām Latvijā, gan par parka vēsturi.

Turpinājums Raiņa un Aspazijas mājā Baznīcas ielā 30, kur seniori un skolēni aicināti piedalīties muzejpedagoģiskajā nodarbībā.

Tāpat kā iepriekšējos gados, arī šogad projektā piedalīties aicināti Rīgas seniori (vectētiņi un vecmāmiņas) un Rīgas skolu jaunāko klašu audzēkņi, lai, tiekoties reizi mēnesī, gūtu dzīves pieredzi un saņemtu dzīvesprieku.

Ieeja bez maksas.

Lūgums pieteikt savu dalību līdz 10. septembrim: barons@memorialiemuzeji.lv

Projektu atbalsta:

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sabiedrības integrācijas programma,

MMA, Rakstnieku muzeju biedrība PILS, Krišjāņa Barona muzejs, Raiņa un Aspazijas muzejs.

Vairāk informācijas: Rūta Kārkliņa, +371 67284265; +371 29120216; e-pasts: barons@memorialiemuzeji.lv

Krišjāņa Barona muzejs aicina uz nodarbību Oma šodien labā omā 12. septembrī plkst. 10.00. Foto:  Tautasdziesmas no Dainu skapja; fotogrāfs: Ints Sedlenieks