KRIŠJĀŅA BARONA MUZEJS AICINA UZ PASĀKUMU LIEPĀJĀ

22/10/2020

23. oktobrī plkst. 15.00 Liepājās Latviešu biedrības nams un Krišjāņa Barona muzejs aicina uz muzikālu izglītojošu pēcpusdienu un izstādes “Ceļā pie tautasdziesmas” atklāšanu.

Krišjāņa Barona 185 gadu jubilejai veltītā izstāde “Ceļā pie tautasdziesmas” aplūkojama Liepājas Latviešu biedrības nama Foajē no 19. oktobra līdz 30. novembrim. Izstāde sniedz plašu ieskatu folkloras vākšanas procesos un dinamikā visos Latvijas novados.

Šobrīd latviešu folkloras mantojumā ir apkopoti jau 3 miljoni vienību, kas tiek glabātas Latvijas Universitātes Latviešu Folkloras krātuvē. Izstādes autors ir Krišjāņa Barona muzeja speciālists Andris Ērglis, līdzautori – Latviešu folkloras krātuves fondu glabātāja Māra Vīksna un pētnieks Aldis Pūtelis, savukārt mākslinieks ir Ints Sedlenieks.

Krišjāņa Barons muzejs Rīgā, Krišjāņa Barona ielā 3–5, piektdien, 23. oktobrī, būs slēgts.

Ceļā pie tautasdziesmas. Izstādes atklāšana