KRIŠJĀŅA BARONA MUZEJS. Ko darām septembrī?

05/09/2017
  • 8. un 9. septembrī kopā ar folkloras tradīciju kopu „Budēļi” piedalāmies meistardarbnīcās Vidzemē, Jaunpiebalgas novadā;
  • 12. septembrī no plkst.12.00 līdz plkst.16.00 Raiņa piemiņas dienā Krišjāņa Barona istabā vari izlasīt Krišjāņa Barona dzejoļus, atstāt pašsacerētu dzejoli Dainu skapī, kā arī izvēlēties kādu Raiņa aforismu šai dienai;
  • 23. un 24. septembrī turpinām iepazīt Krišjāņa Barona ceļus Latvijā (Vidzemē) un Igaunijā (Tērbatā – Tartu): „Tērbata, gatavojies fotosesijai!”. Muzejs šajās dienās apmeklētājiem slēgts.
  • 27. septembrī aicinām ģimenes uz muzejpedagoģiskām nodarbībām muzejā:
  • 14.00 „Iepazīstot Baronu dzimtas koku, veido savu!” Nodarbības laikā tiek izmantots digitālais dzimtas koks.
  • 15.00 ciklā „Dzimtas pūralāde” piedāvājam lekciju „Pedagogi Baronu dzimtā”. Lekcijas laikā iepazīstam digitālo dzimtas koku.

Aicinām jaunāko klašu audzēkņus uz nodarbību kopā ar keramiķi Māru Kalnišķi. Lasot Krišjāņa Barona „Atmiņas”, veidojam mālā stāstus no Krišiņa bērnības. Lūdzam nodarbību pieteikt 2 nedēļas iepriekš!

IZSTĀDES:

• „Vārds ved ceļojumā”. Fotomākslinieks Aleksandrs Strokins dodas pa Krišjāņa Barona ceļiem
  • „Dzimtas pūralāde”. Aktivitātes digitālajā dzimtas kokā.

Lūdzam apmeklējumu izstādē pieteikt vismaz trīs dienas iepriekš.

Gaidīsim jūs Krišjāņa Barona ielā 3–5!

Dainu skapis