KRIŠJĀNIM BARONAM 185! SVĒTBRĪDIS, PIEMINOT MŪŽA MANOTOJUMU”

07/09/2020

13. septembrī plkst. 17.30 notiks K. Barona muzeja organizēts svētbrīdis un sarunas Struteles baznīcā (Jaunpils novadā) “Krišjānim Baronam 185! Svētbrīdis, pieminot mūža mantojumu”.

Struteles baznīca nav izvēlēta nejauši – tā ir vieta, kur kristīts latvju Dainu tēvs Krišjānis Barons.

Svinot Krišjāņa Barona 185. gadadienu, Ziedoņa muzejs sadarbībā ar Barona muzeju šogad veic Krišjāņa Barona noieto gājienu 800 kilometru garumā no Tartu līdz Dundagai.

Ieeja pasākumā par ziedojumiem.

13. septembrī plkst. 17.30 Struteles baznīcā noritēs Krišjānim Baronam veltītas sarunas un sprediķis Krišjānim Baronam 185! Svētbrīdis, pieminot mūža mantojumu.