“LITERĀRĀS AKADĒMIJAS PROZAS MEISTARDARBNĪCAS LASĪJUMI” ANDREJA UPĪŠA MEMORIĀLAJĀ MUZEJĀ

28/11/2017

Sestdien, 2. decembrī, plkst. 16.00 Latvijas Rakstnieku savienības kultūrizglītības programma “Literārā akadēmija” aicina uz lasījumu “Literārās akadēmijas prozas meistardarbnīcas lasījumi” Andreja Upīša memoriālajā muzejā, Brīvības ielā 38-4. Pasākumā savus darbus lasīs Vija Birkova, Linda Ezerkalna, Evita Hofmane, Ramona Indriksone, Agris Jēkabsons, Jānis Jurģis. Pasākumu vadīs rakstnieces Inga Žolude un Ieva Melgalve.

Festivāls “Prozas lasījumi 2017” šogad svin Andreja Upīša 140. dzimšanas dienu – tieši A. Upīša memoriālajā dzīvoklī aizsākās Prozas lasījumu tradīcija, tāpēc jauno literātu pasākuma norises vieta šogad ir jo īpaši zīmīga.

Ieeja pasākumā – bez maksas.

Divdesmit otrais festivāls “Prozas lasījumi” šogad norisināsies no 5. līdz 10. decembrim, tradicionāli aicinot autorus radīt un lasīt prozu. Šī gada autori būs no Latvijas, Islandes, Horvātijas, Lielbritānijas, Igaunijas, Lietuvas. Festivāls norisinās kopš 1995. gada, no Andreja Upīša dzimšanas dienas atceres pasākuma kļūstot par starptautisku daudzu dienu festivālu. Šogad, atzīmējot ievērojamā rakstnieka, kritiķa un literatūrzinātnieka 140. dzimšanas dienu, festivāls aicina autorus svinēt teksta radīšanu un lasīšanu, tādējādi atgriežoties pie Prozas lasījumu pirmsākumiem un atsakoties no autoru vērtēšanas.

Sekojiet festivāla detalizētai programmai: www.facebook.com/ProzasLasijumi.