MEMORIĀLO MUZEJU APVIENĪBA AICINA DARBĀ SABIEDRISKO ATTIECĪBU SPECIĀLISTU

30/08/2019

Memoriālo muzeju apvienība (MMA), Reģ. nr. 90009175706, ir Latvijas Republikas Kultūras ministrijas tiešās pārvaldes iestāde un to veido seši muzeji: Jāņa Akuratera muzejs, Krišjāņa Barona muzejs, Raiņa un Aspazijas muzejs (Raiņa muzejs “Tadenava”, Raiņa muzejs “Jasmuiža”, Raiņa un Aspazijas vasarnīca, Raiņa un Aspazijas māja), Jaņa Rozentāla un Rūdolfa Blaumaņa muzejs, Andreja Upīša memoriālais muzejs (memoriāldzīvoklis Rīgā un memoriālmāja Skrīveros) un Ojāra Vācieša muzejs.

Apvienības misija ir saglabāt un atklāt kultūras personību memoriālās vides unikalitāti kā jaunrades vietu, kas iedvesmo apmeklētājus iepazīt personības daiļradi un rosina radošumu, attīstot dialogu par kultūrvēstures procesiem un sekmējot nacionālās identitātes stiprināšanu.

Būs jārūpējas par:

• Atbilstošu, mērķtiecīgu un efektīvu komunikāciju saskaņā ar MMA stratēģiju;
  • Darbu ar plašsaziņas līdzekļiem un sadarbības partneriem;
  • Digitālo komunikāciju (mājaslapa, sociālie mediji, e-pasti);
  • Tekstu (preses relīžu, informatīvo materiālu, izstāžu anotāciju, afišu, ielūgumu u.c.) izveidi un rediģēšanu, sadarbojoties ar muzeju speciālistiem;
  • Vizuālo materiālu atbilstību MMA un muzeju zīmolam, sadarbojoties ar mākslinieku.

Prasības kandidātam:

• Augstākā vai nepabeigta augstākā izglītība;
  • Labas tekstveides, rediģēšanas un radošās rakstniecības prasmes;
  • Labas svešvalodu zināšanas – angļu obligātas, krievu vēlamas;
  • Spēja strādāt individuāli un komandā;
  • Stratēģiska domāšana un precizitāte, prasme plānot savu darbu;
  • Vismaz gada pieredze līdzīgā amatā vai projektos tiks uzskatīta par priekšrocību;
  • Padziļināta interese par kultūru, literatūru, sabiedriskajām aktualitātēm Latvijā un pasaulē.

Piedāvājam:

• Radīt un īstenot savas radošās idejas MMA un saistīto muzeju attīstībai;
  • Būt radošā vidē, strādājot kopā ar muzeju speciālistiem, literātiem, māksliniekiem;
  • Iespēju gūt padziļinātas zināšanas un izpratni par kultūras institūciju darbu un profesionāli pilnveidoties;
  • Iespēju apvienot darbu ar mācībām;
  • Pastāvīgu atalgojumu no 750 līdz 800.00 EUR pirms nodokļu nomaksas.

CV un motivācijas vēstuli sūtīt līdz 12. septembrim uz e-pastu: sanita.kossovica@memorialiemuzeji.lv

Sazināsimies ar kandidātiem, kurus uzaicināsim uz pārrunām.

Rusa