OJĀRA VĀCIEŠA MUZEJĀ NORIT PĀRDAUGAVAS LITERĀRĀS BALVAS KONKURSS

08/10/2018

8. oktobrī Ojāra Vācieša muzejā norit Ojāra Vācieša Pārdaugavas Literārās balvas konkurss.

Konkursā piedalās 34 vidusskolēni no Zemgales priekšpilsētas vispārējām izglītības iestādēm  un Kurzemes rajona vispārējām izglītības iestādēm, Jaņa Rozentāla un Rīgas Doma kora skolas.

Konkursu organizē Ojāra Vācieša muzejs sadarbībā ar Rīgas Pārdaugavas izpilddirekciju un Ojāra Vācieša biedrību.

Konkursa mērķis ir stiprināt skolēnu un pedagogu sadarbību ar muzeju, atraisīt skolēnu jaunrades spējas, veicināt dzejas un paša radīšanas procesa dziļāku izpratni un atklāt jaunus talantus.

Laureātu paziņošana un darbu lasīšana 2. novembrī.

Konkursa laureāti arī tiks aicināti savus darbus nolasīt 9. novembrī, kad muzejā, svinot Ojāra Vācieša 85 gadu jubileju, tiks atvērta rokrakstu izstāde “Dzeja ir izgudrojusi mani”.

Konkursa moto ir Ojāra Vācieša dzejas rindas:

Ja Mārupītes vidū cirkuļsmaili liek

Un apvelk riņķi – te ir Rīgas centrs”.

O. Vācieša Pārdaugavas literārās balvas konkurss