OJĀRA VĀCIEŠA MUZEJS AICINA UZ KURZEMES DZEJAS DIENU IESKAŅAS VAKARU

03/08/2020

Ojāra Vācieša muzejs (Rīga, Ojāra Vācieša iela 19) 8. augustā plkst. 15.00 aicina uz Kurzemes dzejas dienu ieskaņas sarīkojumu “Sienāži sisina, pērkons iet, turi savam sunim muti ciet!” Sarunu un dzejas vakarā viesosies trīs dzejnieces no Tukuma.

Gaidot 22. Kurzemes dzejas dienas, kas šogad norisināsies Tukumā, Ojāra Vācieša muzeja dārzā gaidāma tikšanās ar trim Tukuma dzejniecēm:
Baibu Talci – dzejnieci, publicisti, literatūras un mākslas pasniedzēju;
Intu Riekstiņu – uguns un Austras dziesmu vārdotāju;
Sarmu Upesleju – dzejnieci un dziesmu tekstu autori.

Pasākuma laikā tiks prezentēts Tukuma literārais almanahs “Kungs Tukums”, un varēs iegādāties autoru grāmatas.

Kurzemes dzejas dienu vēsture sākas 1999. gadā, kad dzejnieka Olafa Gūtmaņa iedvesmotas, Kurzemes Dzejas dienu krustmātes Aijas Bumbieres radītas un Ventspils pilsētas atbalstītas notika pirmās Kurzemes Dzejas dienas Ventspilī. Un tā ik gadu dzejas cienīgā ritmā mainās Ventspils, Kuldīga, Talsi, Tukums, Saldus un Liepāja.

Vairāk informācijas: Dace Micāne-Zālīte; + 371 67619905, + 371 67614015; dace.zalite@memorialiemuzeji.lv

Ieejas maksa: 2,00 eiro.
Skolēniem, studentiem, pensionāriem: 1,50 eiro.

Memoriālo muzeju apvienības un Ojāra Vācieša muzeja rīkots publisks pasākums.
Foto un video materiāli var tikt publicēti interneta resursos un izmantoti muzeju publicitātes pasākumos.

Sienāži sisina, pērkons iet, turi savam sunim muti ciet