PASĀKUMS CIKLĀ “MĀKSLA AKURATERA MĀJĀ”

25/09/2019

Trešdien, 2. oktobrī, plkst. 18.00 ciklā “Māksla Akuratera mājā” notiks pasākums “Mākslas akadēmijai – 100. Oskars Kalējs un Vilhelms Purvītis. Audzēknis un skolotājs. Jānis Akuraters un mākslas akadēmija”.

Tēmas vakara norisei:

1. Jānis Akuraters  – Latvijas Valsts un Mākslas akadēmijas tapšana –  muzeja vadītāja Ruta Cimdiņa;

2. Oskars Kalējs par sevi un skolotājiem – atmiņas lasa muzeja speciālisti Maira Valtere un Aivars Eipurs;

3. Oskars Kalējs un Latvijas ainavu glezniecības – sarunājas mākslas vēsturniece Ingrīda Burāne un gleznotājs Roberts Muzis;

4. Oskars Kalējs – gleznotājs un mūzika – mūzikas vēsturnieks Orests Silabriedis.

Ieejas maksa – 2.00 EUR;

Skolēni, studenti, pensionāri 1.50 EUR.

Jāņa Akuratera muzeja un Memoriālo muzeju apvienības rīkots publisks pasākums.

Foto un video materiāli var tikt publicēti interneta resursos un izmantoti muzeju publicitātes pasākumos.

Uzziņas: akuratera.muz@inbox.lv;

akuraters@memorialiemuzeji.lv

Tālrunis: 67619934; 29451112

Atbalsts Valsts kultūrkapitāla fonds.

Afiša