PASTAIGA PA RAIŅA UN ASPAZIJAS DZĪVES UN MĪLESTĪBAS VIETĀM JŪRMALĀ

06/09/2019

Eiropas Kultūras mantojuma dienu ietvaros Raiņa un Aspazijas vasarnīca aicina 14. septembrī plkst. 10.00 ar tematisku pastaigu iepazīt Raiņa un Aspazijas mīlestības vietas Jūrmalā.
Aptuveni septiņu kilometru garajā pārgājienā tiks apskatīts Pēperkoku namiņš, kurā dzejnieki pavada pirmo mīlestības pilno vasaru, kopīgi celtā Jaundubultu vasarnīca, un tālāk gar jūrmalu dosimies uz Raiņa un Aspazijas vasarnīcu.

Atraktīvākam gājienam mēģināsim orientēties Raiņa un Aspazijas dzejā, vēstulēs un atmiņās un paši meklēt ceļu pa dzejnieku piemiņas vietām.

Satikšanās gājienam Pumpuru stacijā plkst. 10.00. Dalības maksa – 2 EUR (norēķināšanās muzeja kasē gājiena noslēgumā).
Pēc kafijas pauzes plkst. 14.00 Raiņa un Aspazijas vasarnīcā notiks Tematiskā ekskursija “Raiņa un Aspazijas vasarnīcas restaurācijas pieredze”, kuru vadīs Memoriālo muzeju apvienība direktore Rita Meinerte. Dalība ekskursijā bez maksas.

Vairāk informācijas: +371 67764295; +371 29239472; rainis.vasarnica@memorialiemuzeji.lv

Memoriālo muzeju apvienības rīkots publisks pasākums.
Foto un video materiāli tiks publicēti interneta resursos un izmantoti muzeju publicitātes pasākumos.
Vairāk informācijas: www.memorialiemuzeji.lv

Mini