RUDENS BRĪNUMI MANĀ HERBĀRIJĀ

12/10/2018

20. oktobrī plkst. 11.00 Raiņa un Aspazijas vasarnīcā (J.Pliekšāna ielā 5/7, Majoros) pirmsskolas un sākumskolas bērni ar ģimenēm tiek aicināti kopīgi darboties herbārija radošajā darbnīcā.

Iepazīt Raiņa gatavotos herbārijus. Kopā ar muzejpedagogiem sagaidīt rudens rūķi, doties paslēpto rudens lapu meklējumos muzejā, pilnveidot zināšanas par augu nosaukumiem, kā arī griezties jautrās rotaļās un kopīgi ar vecākiem izgatavot savu rudens herbāriju.

Herbarizēšana Rainim nebija tikai vienkārša izklaidēšanās. Sīkā smildziņa svešumā Rainim bijusi sveiciens no dzimtenes, bet rūpīgā ielūkošanās dzīvās dabas formu daudzveidībā un smalkumā rosinājusi fantāziju un filozofiskās domas dziļumu.

Herbārija veidošana bērnā attīsta radošumu, kreativitāti, fantāziju, iztēli, māca pacietību. Bērns var veidot savus iedomātos tēlus, izmantojot ziedu un lapu krāsainību, un rast prieku par savu darbu.

Darbnīcas ilgums – 1h 30min

Maksa par nodarbību – 1.00 EUR

Vecākiem, kas atved bērnu, ieeja bez maksas.

Iepriekšēja pieteikšanās pa tālrn.+37167764295 vai rainis.vasarnica@memorialiemuzeji.lv

Memoriālo muzeju apvienības rīkots publisks pasākums. Foto un videomateriāli var tikt publicēti interneta resursos un izmantoti muzeju publicitātes pasākumos.

RUDENS BRĪNUMI MANĀ HERBĀRIJĀ mini