TIKŠANĀS AR RVĪNU VARDI ANDREJA UPĪŠA MEMORIĀLAJĀ MUZEJĀ

03/10/2019

Andreja Upīša memoriālajā muzejā Rīgā 9. oktobrī pulksten 18.00 notiks tikšanās ar rakstnieku Rvīnu Vardi. Sarunu par viņa nule iznākušo debijas grāmatu “Kas te notiek” un citām nesaprotamām, bet skaistām lietām un parādībām vadīs muzeja krājuma glabātāja Ilze Andresone.

Rvīns Varde (1985) ir žurnāla “Rīgas Laiks” šifrētājs un slejas “Vardes saraksts” autors. Publicējies arī tādos izdevumos kā “Benji Knewman”, “Domuzīme”, interneta žurnālā “Satori” un citur.
Savulaik bijis notiesāts par literāru tekstu un izcietis piemēroto sodu – piespiedu darbu.
“Kas te notiek” iekļautās dokumentālās īsprozas skices atspoguļo autora atmiņas, novērojumus un refleksijas. Personīgais un subjektīvais atsedz ne vien autora individuālo pieredzi, bet lielā mērā mūsu kopējo pieredžu spektru.
Paša autora vārdiem – teksts ir izdzīvošanas mēģinājumu hronika.
Pasākuma norises vieta: A. Upīša memoriālais muzejs Rīgā (Brīvības ielā 38-4).
Pasākuma norises laiks: 9. oktobris 18.00–19.30.
Ieejas maksa: 2 eiro

Vairāk informācijas: Ilze Andresone
+371 67289767; +371 29254346; ilze.andresone@memorialiemuzeji.lv
Memoriālo muzeju apvienības un Andreja Upīša muzeja rīkots publisks pasākums. Foto un video materiāli tiks publicēti interneta resursos un izmantoti muzeju publicitātes pasākumos.

Afiša