ŽANIŅA DZIMŠANAS DIENAS SVINĪBAS UN DZEJAS SVĒTKI RAIŅA MUZEJĀ “TADENAVA”

27/08/2020

Raiņa muzejs “Tadenava” (Jēkabpils novads, Dunavas pagasts) 2020. gada 11. septembrī pulksten 11.30 aicina uz Raiņa 155. dzimšanas dienai veltītām Dzejas dienām “Balts mākonīts no debesīm laidās, lai nav vairs kas baidās”.

Dzejas dienas plkst. 11.30 sāksies ar dzejas un mūzikas dāvanu stundu, bet plkst. 12.10 Raiņa dzimšanas dienas svinībās kopā ar Guntaru Godiņu un Inesi Zanderi izzināsim atdzejošanas noslēpumus un līdzdarbosimies dzejas darbnīcā. Piedzīvosim komiksu tapšanas procesu mākslinieces Elīnas Brasliņas vadībā un skatīsim viņas grāmatu ilustrācijas un zīmējumus animācijas filmai “Jēkabs, Mimmi un runājošie suņi”. Plkst. 13.10 koncertā muzicēs duets Rihards Rudovičs un Elīna Seile.

Pasākuma laikā būs skatāma Elīnas Brasliņas grāmatu ilustrāciju izstāde un zīmējumi animācijas filmai “Jēkabs, Mimmi un runājošie suņi”. No plkst. 10.00 iespējams apmeklēt muzeja ekspozīciju.

Pasākumā svinēsim arī bērnu dzejas gadagrāmatas “Garā pupa” atvēršanu. Skolu bibliotēkas saņems dāvinājumā dzejas krājuma eksemplāru.

Skolēnu grupām obligāta iepriekšēja pieteikšanās pa tālruni 29 250 484 vai 65 229 391, vai rakstot uz e-pastu tadenava@memorialiemuzeji.lv.

Memoriālo muzeju apvienības un Raiņa muzeja “Tadenava” rīkots publisks pasākums.
Foto un video materiāli var tikt publicēti interneta resursos un izmantoti muzeju publicitātes pasākumos.

DZEJAS_SVETKI_programma