ZIEMASSVĒTKU RŪĶU RADOŠĀ DARBNĪCA RAIŅA UN ASPAZIJAS VASARNĪCĀ

27/11/2018

8. decembrī plkst. 11.00 Raiņa un Aspazijas vasarnīcā (J. Pliekšāna ielā 5/7, Majoros) pirmsskolas un sākumskolas vecuma bērni ar ģimenēm tiek aicināti kopīgi darboties Ziemassvētku rūķu radošajā darbnīcā.

Kopā ar muzejpedagogiem sagaidīsim Ziemassvētku rūķi, veidosim eglītes rotājumus un rotāsim mūsu pašu eglīti – Princesi, ieklausīsimies Raiņa ziemas dzejoļos, griezīsimies sniegu pārslu virpulī un radīsim savu Ziemassvētku brīnumu – sniegputeni.

Būs tēja un piparkūkas!

Darbnīcas ilgums – 1h 30min

Maksa par darbnīcu – 1.00 EUR

Vecākiem, kas atved bērnu, ieeja muzejā bez maksas.

Iepriekšēja pieteikšanās pa tālr. +37167764295 vai rainis.vasarnica@memorialiemuzeji.lv

Memoriālo muzeju apvienības un Raiņa un Aspazijas vasarnīcas rīkots publisks pasākums.

Foto un video materiāli var tikt publicēti interneta resursos un izmantoti muzeju publicitātes pasākumos.

Ziemassvētku darbnīca vasarnīcā mini