NOSLĒDZIES VIZUĀLI PLASTISKO DARBU KONKURSS “SUNS UN KAĶE”

28/04/2016

2016. gada pavasarī Raiņa muzejs “Jasmuiža” rīkoja vizuāli plastisko darbu konkursu SUNS UN KAĶE. Konkursa uzdevums – izveidot vizuāli plastiskās mākslas darbu brīvi izvēlētam Raiņa lugas „Suns un kaķe” vai „Mušu ķēniņš” tēlam.

Konkursā piedalījās bērni vecumā no 7 līdz 12 gadiem.

Tika iesūtīti 74 darbi: no Špoģu Mūzikas un mākslas skolas, Daugavpils Dizaina un mākslas vidusskolas „Saules skola” Bērnu mākslas skolas, Liepājas klubiņa „Pa – Pusei”, Maltas vidusskolas, Ogres sākumskolas, Preiļu novada bērnu un jauniešu centra, Līvānu bērnu un jauniešu centra, Ogres 1. vidusskolas, Sauleskalna sākumskolas, Krāslavas bērnu un jauniešu centra, Aizkraukles mākslas skolas, Rīgas 45. vidusskolas, Bērnu un jauniešu centra “Altona” (Rīga), Bērnu un jauniešu centra „Junda” (Jelgava).

Konkursam iesūtītie darbi darināti no dažādiem materiāliem: māla, stikla, papīra, kartona, koka, auduma, plastikas. Lielākā daļa darbu veltīti lugai „Suns un kaķe”.

Darbus izvērtēja žūrija: vizuālās mākslas skolotāja Marianna Abricka, keramiķis Raivo Andersons, Aizkalnes Tautas nama vadītāja Māra Rožinska, Raiņa un Aspazijas muzeja vadītājas vietniece Solvita Brūvere.

Konkursa balvu sponsori: SIA „SALANG-P”, keramiķi Raivo Andersons, Edvīns Vincevičs, Aivars un Vēsma Ušpeļi.

Konkursā iesūtītie darbi no 29. aprīļa līdz 31. oktobrim būs aplūkojami izstādē Raiņa muzejā “Jasmuiža”.

VIZUĀLI PLASTISKO DARBU KONKURSA “SUNS UN KAĶE” LAUREĀTI

Konkurss "Suns un kaķe"