OJĀRA VĀCIEŠA PĀRDAUGAVAS BALVA 2016

09/11/2016

2016. gada 3. novembrī Ojāra Vācieša muzejā norisinājās skolēnu literārā konkursa OJĀRA VĀCIEŠA PĀRDAUGAVAS BALVA 2016 noslēgums, kurā tika noskaidroti konkursa laureāti.

Konkursā piedalījās 28 skolēni no astoņām Pārdaugavas skolām.

I pakāpes ieguvēji:

• Eduards Gūtmanis (Rīgas 14. vakara maiņu vidusskola)
  • Alise Sedola (Āgenskalna Valsts ģimnāzija)
  • Monta Zaumane (Āgenskalna Valsts ģimnāzija)

II pakāpes ieguvēji:

• Anete Paukša
  • Katalīna Bernāne
  • Esmeralda Anstrauta

III pakāpes ieguvēji:

• Grieta Sipeniece
  • Marija Luīze Meļķe
  • Emija Grigorjeva

Atzinības ieguva Laura Ozoliņa, Marija Lazdiņa, Anna Klišāne un Rūta Olekša.

Konkursu organizē Ojāra Vācieša muzejs sadarbībā ar Rīgas Pārdaugavas izpilddirekciju un Ojāra Vācieša biedrību.

Paldies visiem konkursa dalībniekiem, pedagogiem un konkursa žūrijai: literatūrzinātniekam un dzejniekam Ronaldam Briedim, Latviešu valodas un literatūras skolotāju asociācijas priekšsēdētājai Anitai Vanagai, latviešu valodas un literatūras skolotājām Baibai Sileniecei un Ivetai Ratinīkai, kā arī Pārdaugavas izpilddirekcijas pārstāvei Inesei Meierei un Ojāra Vācieša muzeja vadītājai Ievai Ķīsei.

Paldies par atbalstu Rīgas Pārdaugavas izpilddirekcijai, Latvijas Rakstnieku savienībai, apgādiem “Mansards” un “Pētergailis”.

Ar konkursā godalgotajiem darbiem varat iepazīties šeit:

Eduards Gūtmanis. Aizsvīdušā tramvaja logā rakstīts

Alise Sedola. Paviljons

Monta Zaumane Viņš būtu pirmā vasaras nakts

Citēšanas gadījumā atsauce uz autoru un mājas lapu http://www.memorialiemuzeji.lv obligāta!

OV_logo