Muzeju apmeklējums no 11. oktobra

Ieeja Raiņa un Aspazijas mājā. Vārtrūmē stāv vairāki cilvēki un rindā gaida ieeju muzeja pagalmā. Priekšplānā afišu statīvs ar trīs dzeltenām afišā - viena no tām ir mākslas festivāla "Survival Kit 12", otra vēsta, ka muzejā jāliek sejas maska, trešā informē par drošu muzeja apmeklējumu pandēmijas laikā

Valdības sēdē 28. septembrī pieņemtajos Ministru kabineta (MK) noteikumos “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai” no 11. oktobra mainīta muzeju apmeklējumu kārtība.

Muzeju apmeklējums pieejami tikai uzrādot sertifikātu, kas apliecina vakcināciju pret Covid-19, vīrusa pārslimošanu vai negatīvu testa rezultātu. Līdzās sertifikātam jāuzrāda personu apliecinošs dokuments.

Telpās apmeklētājiem un darbiniekiem jālieto sejas un deguna aizsegs, jāievēro 2 metru distance.

Muzeju āra teritorijas ir pieejamas ikvienam interesentam, tajās jāievēro 2 metru distance.

Muzejos arī darbinieki, kuri kontaktējas ar apmeklētājiem, strādās tikai ar sadarbspējīgiem vakcināciju, vīrusa pārslimošanu vai negatīva Covid-19 testa rezultātu apliecinošiem sertifikātiem.

Lūdzam iepriekš pieteikt muzeja apmeklējumu.