MUZEJU NAKTS JĀŅA AKURATERA MUZEJĀ

10/05/2019

Visi laipni aicināti ierasties uz muzeju nakti Jāņa Akuratera muzejā (Rīgā, O.Vācieša ielā 6a) 2019. gada 18. maijā

TAISNĪBAS MEKLĒTĀJI:

Plkst. 12.00–1.00 Jāņa Akuratera muzeja ekspozīcija un izstāde Gaišajā salonā veltīta māksliniekam Jānim Zegneram “Trīs stāsti un mirkļu mirdzums”.

Plkst. 14.00–15.00 Jelgavas Mūzikas vidusskolas akordeona klases audzēkņu koncerts.

Plkst. 19.00 Jāņa Akuratera lugas “Taisnības meklētāji” izspēle. Kultūras centra “Iļģuciems” teātra studija “Rampa”. Režisore – Ināra Čakste.

Plkst. 20.30 Rīgas Valdorfa skolas audzēkņu Riharda Irbes (klavieres) un Madaras Balodes (čells) muzikālās impresijas un improvizācijas.

Plkst. 22.00 Latvijas PEN kluba lasījumi.

Ieeja bez maksas.

Papildus informācija – akuraters@memorialiemuzeji.lv

Jāņa Akuratera muzeja rīkots publisks pasākums.

Foto un video materiāli tiks publicēti interneta resursos un izmantoti muzeju publicitātes pasākumos.