VOKĀLĀ TRIO SOAVE ZIEMAS NOSKAŅU KONCERTS “TUMŠA NAKTE”

03/12/2019

Sestdien, 14. decembrī, plkst. 19.00 Raiņa un Aspazijas vasarnīcā Jūrmalā, Jāņa Pliekšāna ielā 5/7, notiks ziemas noskaņu koncerts „Tumša nakte”, kurā klausītājus priecēs vokālais trio „Soave”.
Koncertprogrammā būs iespēja dzirdēt dažādu latviešu tautasdziesmu un latviešu oriģinālkompozīciju pirmatskaņojumus, ko īpaši “Soavei” aranžējusi ansambļa dalībniece Alise Koknēviča-Upīte, kā arī skaistākās Ziemassvētku melodijas, kuru skanējumu kuplinās koncerta īpašais viesis – ģitārists Ģirts Celmiņš.
Gada tumšākajā laikā šis koncerts sniegs iespēju kavēties gaišās un apcerīgās noskaņās, turklāt tajā netrūks arī vitālu un enerģisku nošu.
Vokālais trio „Soave” radies 2019. gada pavasarī, un tajā apvienojušās trīs profesionālas kordiriģentes un dziedātājas – Margarita Dudčaka, Kristiāna Krieva un Alise Koknēviča-Upīte. Ansamblis izpilda dziesmas bez pavadījuma (a capella), par savu galveno izteiksmes līdzekli izvēloties pašu krāšņāko instrumentu – cilvēka balsi.

Biļetes muzeja kasē.
Ieejas maksa: 2.00 EUR,
skolēniem, studentiem, pensionāriem: 1.00 EUR.

Vairāk informācijas: linda.grinberga@memorialiemuzeji.lv, tālr.: 67764295; 29239472.

Memoriālo muzeju apvienības rīkots publisks pasākums.
Foto un video materiāli var tikt publicēti interneta resursos un izmantoti muzeju publicitātes pasākumos.

Soave_Tumša nakts