30 000 GADU 80 STUNDĀS. Mākslas vēstures lekciju cikls. Izglītības programma pieaugušajiem

13/09/2017

Jaņa Rozentāla un Rūdolfa Blaumaņa muzejs, Alberta ielā 12–9, aicina doties ceļojumā cauri gadsimtiem, lai izzinātu pasaules mākslas vēsturi, sākot no tās pirmsākumiem un beidzot ar postmodernismu.

No 2017. gada 2. septembra līdz 2018. gada 12. maijam katru otro sestdienu plkst. 11.00 – 16.00 ir iespējams apgūt izglītības programmu pieaugušajiem „30 000 gadu 80 stundās. Mākslas vēstures lekciju cikls”, kas piesaista apmeklētāju interesi jau piekto gadu. Pavisam paredzēta 51 lekcija, katra no tām veltīta kādam noteiktam laikposmam, stilam vai virzienam mākslā, izceļot un analizējot attiecīgā perioda raksturīgākās īpatnības, nozīmīgākos mākslas darbus un mākslinieku personības.

Programmas mērķauditorija – studenti un pieaugušie, kas vēlas apgūt pamatzināšanas mākslas vēsturē.

Lekcijas notiek latviešu valodā.

Biļešu cenas:

Vienas lekcijas apmeklējums: 2,00 EUR. Iespējams apmeklēt atsevišķas lekcijas.

Nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās pa e-pastu jrrbm@memorialiemuzeji.lv!

Ar lekciju sarakstu varat iepazīties šeit:

Lekciju saraksts

Jaņa Rozentāla un Rūdolfa Blaumaņa muzejs, Rīga, Alberta iela12