Herbārija darbnīca “Sabirzis ziediņš”

Raiņa un Aspazijas māja
Kolāžas centrā Raiņa veidota herbārija kartīte - tajā redzami daži kaltēti ziediņi. Apkārt kartītei labajā pusē kaltēta ziediņa attēls, kreisajā - kaltēta paparde.

11. septembrī no plkst. 12.00 līdz 14.00 Raiņa un Aspazijas māja (Rīga, Baznīcas iela 30) aicina uz herbārija meistardarbnīcu ģimenēm un bērniem “Sabirzis ziediņš”.

Raiņa dzimšanas dienā 11. septembrī pirmsskolas un sākumskolas bērnus ar ģimenēm Raiņa un Aspazijas māja aicina uz herbārija radošo darbnīcu. Herbārija vākšana Rainim bija dabas daudzveidības apzināšanās, un Šveices laikā dzejnieks veidoja herbārija glezniņas, kuras rūpīgi noglabāja starp savas bibliotēkas grāmatu lapām.

Nodarbības laikā kopā ar muzejpedagogiem varēs veidot herbārija pastkartes un ievietot tās pašdarinātās aploksnēs, rotaļāties ar Raiņa un Aspazijas bērnu dzejoļiem pašu veidotās grāmatiņās un radoši izpausties ar krāsām, tekstūrām un tinti.

Dalība darbnīcā bez maksas.

Raiņa un Aspazijas māja atvērta 11. septembrī, Raiņa dzimšanas dienā, no 11.00 līdz 17.00, ieeja bez maksas.