Dārtas skola

Krišjāņa Barona muzejs
Attēlā redzamas no augšas nofotografētas krāsas sveces sirds formiņās.

10. decembrī plkst. 11.00 Krišjāņa Barona muzejs aicina pasākumu cikla “Dārtas skola” ietvaros piedalīties biedrības “Latvijas kustība par neatkarīgu dzīvi” projekta “Miljons sveču mājai” nodarbībā un izgatavot sveces.

Biedrības “Latvijas Kustība par neatkarīgu dzīvi” projekta “Miljons sveču mājai” mērķis ir izveidot grupu māju cilvēkiem ar smagiem attīstības traucējumiem. “Dārtas skolas” nodarbības apmeklētāji kopā ar biedrības pārstāvjiem piedalīsies sveču darināšanā, lai palīdzētu īstenot biedrības lielo sapni – grupu mājas izveidi. Būs iespējams iegādāties arī biedrības veidotās sveces.

Nodarbību cikls “Dārtas skola” savu nosaukumu ieguvis par godu Dārtai Baronia, Krišjāņa Barona tuvākajam cilvēkam, līdzgaitniecei un sievai, kura bijusi lieliska rokdarbniece. Reizi mēnesī muzejs aicina uz “Dārtas skolu”, lai apgūtu jaunas rokdarbu prasmes.

Tikšanās Rīgā, Imantas 8. līnijā 1, korpuss 3.

Dalība tikai ar iepriekšēju pieteikšanos: barons@memorialiemuzeji.lv