Informatīvs seminārs par muzejpedagoģisko piedāvājumu

Visi muzeji

22. oktobrī plkst. 11.00 ZOOM platformā Memoriālo muzeju apvienības muzeju speciālisti iepazīstinās ar aktualitātēm muzejpedagoģiskajā piedāvājumā tieši jaunāko klašu skolēniem, kā arī sniegs ieskatu citos muzeju jaunumos.

Semināra programma:

• Raiņa un Aspazijas vasarnīcā “Muzeja priekšmetu slepenā dzīve”. Astra Kacena, Raiņa un Aspazijas vasarnīcas izglītības programmu kuratore.
  • “DZEJdaba” Ojāra Vācieša muzejā. Dace Micāne-Zālīte, izglītības programmu kuratore Ojāra Vācieša muzejā.
  • “Ko māte man stāstījusi…” Andris Ērglis, Krišjāņa Barona muzeja speciālists.
  • “Veidojam Dzejnieka māju” un kaķa Ķipara un suņa Argusa muzeja stāsti. Maira Valtere, Jāņa Akuratera muzeja vadītāja.
  • “Pirmā latviešu literārā pasaka “Velniņi”.” Igors Ziemelis, Jaņa Rozentāla un Rūdolfa Blaumaņa muzeja speciālists.
  • “Runājošās lietas: Ciemos pie Andreja Upīša.” Laura Tabuna, Andreja Upīša memoriālā muzeja izglītības programmu kuratore.
  • Pieteikšanās muzejpedagoģiskajām programmām un resursi Memoriālo muzeju apvienības mājaslapā. Zane Grudule, MMA komunikācijas speciāliste.
  • Jautājumi, komentāri, ierosinājumi.

Semināra norise plānota no plkst. 11.00 līdz 12.10.

Priecāsimies tikties ar sākumskolas skolotājiem un latviešu valodas un literatūras skolotājiem, kā arī ar programmas “Latvijas Skolas soma” kuratoriem.

Seminārs notiek “ZOOM” platformā.