Laiku krustpunkts

Ojāra Vācieša muzejs

7. septembrī plkst. 13.00 Ojāra Vācieša muzejā (Ojāra Vācieša ielā 19, Rīgā) Dzejas dienās notiks jauniešu dzejas lasījumi “Laiku krustpunkts”.

Jauniešu dzejas lasījumi “Laiku krustpunkts” jau trešo gadu ļauj pusaudžiem izpausties caur pašu rakstītu dzeju. Tajos kopā saplūst 21. gadsimta emocijas, domas, uzskati un kāda vēsturiska un nozīmīga vieta, kas šogad ir Ojāra Vācieša mājas dārzs. Dzejoļi tiks lasīti latviešu un angļu valodā.

“Katru gadu pasākumā, kad autori dalās ar savu dzeju, sākumā katrs dalībnieks īsi pastāsta, kas viņu mudina rakstīt un kas, viņuprāt, ir dzeja. Vienam tā ir mākslas forma, citam veids kā izpausties, man – veids, kā sakārtot domas un dalīties ar tām. Pasākumu izveidoju, lai tādiem jauniešiem kā es būtu vieta, kur izpausties un dalīties ar citiem ar savām emocijām un darbiem,” par pasākumu saka tā rīkotāja un dalībniece Lī Pumpurs.

Pasākumā piedalīsies: Daniela Šalce, Ezra Kelers, Grēta Volkoviča, Ome, Marta Ciema, Simona, Lea un Lī Pumpurs.

Ieeja pasākumā bez maksas.