Radurakstu pētnieki

Raiņa muzejs "Tadenava"

5. novembrī plkst. 10.00 Raiņa muzejs “Tadenava” (Jēkabpils novads, Dunavas pagasts) aicina uz semināru par dzimtas vēstures izzināšanu pētnieka Jāņa Apīņa vadībā.

Identitātes veidošanās procesā nozīmīga loma ir savas dzimtas vēstures apzināšanā. Seminārā ikviens – gan iesācēji, gan pieredzējušāki pētnieki – varēs piedalīties un iegūt vērtīgas zināšanas par informācijas resursiem, kas noder dzimtas sakņu pētniecībā, kā arī uzzināt praktisku informāciju, kas atvieglos izpētes procesu.

Pieredzē dalīsies Jānis Apīnis, radurakstu un baznīcas vēstures pētnieks ar vairāk kā 15 gadu pieredzi. Seminārā tiks aplūkoti Sēlijas kultūrvēsturiskā novada vēstures avoti un dažādas pieejas ģenealoģiskajos pētījumos, kas noderēs ikvienam, kam svarīgi saglabāt paaudžu vēsturi.

Semināram aicinām pieteikties līdz 4. novembrim pa tālr. 29250484. Seminārs bez dalības maksas.