Rudentiņis – bagāts vīrs

Krišjāņa Barona muzejs

Krišjāņa Barona muzejs (Rīga, Krišjāņa Barona iela 3-5) 21. septembrī no plkst. 11.00 līdz 14.00 aicina uz pasākumu cikla “No Jāņiem līdz Ziemassvētkiem” trešo nodarbību “Rudentiņis – bagāts vīrs”. Pasākumu cikls paredzēts Rīgā dzīvojošiem Ukrainas valstspiederīgajiem un rīdziniekiem ar mērķi iepazīt latviešu un ukraiņu gadskārtu svētkus.

Pasākuma gaitā dalībnieki iepazīs rudens gadskārtu svētku tradīcijas Latvijā un Ukrainā, dalīsies pieredzes stāstos, kā arī dziedās latviešu tautasdziesmas kopā ar muzeja brīvprātīgo Ivanu Meščanu un muzeja speciālistu Andri Ērgli. Pasākuma otrajā daļā notiks Miķeldienas tradīciju darbnīca, kuru vadīs Liena Teterovska.

Visas aktivitātes notiek latviešu un ukraiņu valodā, tās tulko Ivans Meščans.

Nodarbības notiek bez maksas. Projekta finansējumu nodrošina Rīgas dome Eiropas Savienība Patvēruma, migrācijas un integrācijas fonda ietvaros.

Lūgums pieteikt dalību, rakstot uz e-pastu barons@memorialiemuzeji.lv