Kopā ar Ukrainu

Visi muzeji

Memoriālo muzeju apvienība asi nosoda Krievijas uzbrukumu Ukrainai un pievienojamies Starptautiskās Muzeju padomes ICOM (International Council of Museumpublicētajai vēstulei, paužot atbalstu Ukrainas muzeju un kultūras mantojuma profesionāļiem.

Domās esam ar katru Ukrainas muzeja darbinieku, kultūras mantojuma profesionāli, ar Ukrainas iedzīvotājiem.

Muzeju naktī 14. maijā plkst. 19.30 aicinām uz Krišjāņa Barona muzeju Rīgā, K. Barona iela 3-5, kur būs Ukrainas stunda, kur būs tikšanās ar arhitektu Aleksi Babuškinu, “Latvijas skvēra” Kijivā autoru, Ukraiņu vidusskolas 10. klases audzēkņa Ivana Meščana prezentācija “Mana dzīve Latvijā”, kā arī skanēs latviešu un ukraiņu dziesmas.

Savukārt Raiņa un Aspazijas vasarnīca Jūrmalā, Jāņa Pliekšāna ielā 5/7 Muzeju naktī no plkst. 20.00 līdz 20.45 aicina uz saulespuķu stādīšanas akciju (aicinām nākt ar savu saulespuķes stādiņu).

Lai sniegtu atbalstu Ukrainas valstspiederīgajiem, kuri izceļojuši no Ukrainas kara dēļ, aicinām apmeklēt muzejus bez maksas. Apmeklētājiem ir jāuzrāda personu apliecinošs dokuments vai kāds cits dokuments, kas apliecina to, ka persona ir Ukrainas civiliedzīvotājs.

Для підтримки громадян України, які вимушені були залишити Україну в зв’язку з воєнним станом в країні, ми пропонуємо безкоштовні ексурсії по музеям. Відвідувачам необхідно пред’явити будь- який документ, що підтверджує українське громадянство.

To support Ukrainian citizens and their families who fled Ukraine as a result of the war, we invite you to visit the museums free of charge. Visitors are required to show an identity document or other document proving that the person is a Ukrainian citizen.

Darba laiks svētkos

Vasaras saulgriežos – no 22. līdz 24. jūnijam – izmaiņas Memoriālo muzeju apvienības muzeju darba laikos. 22. jūnijā saīsināts darba […]

Visi muzeji