Pupuķis un Garā pupa

Raiņa muzejs "Tadenava"

Otrdien, 14. septembrī, plkst. 11.30 Raiņa muzejs “Tadenava” (Jēkabpils novads, Dunavas pagasts) aicina uz Dzejas dienu pasākumu “Pupuķis un Garā pupa”.

Jau par tradīciju kļuvusi biedrības “Ascendum” bērnu dzejas grāmatas “Garā pupa” atvēršana Dzejas dienās Raiņa muzejā “Tadenava”. Arī šogad muzejs aicina uz dzejas un mūzikas dienu “Pupuķis un Garā pupa”.

Pasākumā piedalīsies dzejniece Inese Zandere, skanēs dzeja bērniem, mūzika un stāsti par putniem. Otrajā daļā norisināsies trīs radošās mākslas, dzejas un mūzikas darbnīcas, kurās apmeklētāji varēs kopā ar ornitologu Viesturu Ķeru, mākslinieku Normundu Ozolu (vai Rebeku Lukošu) un mūziķi Jāni Šipkēvicu pētīt un radoši attēlot putnu pasauli.

Pasākums noslēgs koncerts, kurā piedalīsies Jānis Šipkēvics un radoši līdzdarbosies visi pasākuma dalībnieki.

Dalība pasākumā ar Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu. Līdzās jāuzrāda personu apliecinošs dokuments.

Lai apmeklētu pasākumu, nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās līdz 12. septembrim pa tālruni 29250484 (Agnese). Dalībnieku skaits ierobežots.

Vairāk informācijas un pieteikšanās pasākumam:
tadenava@memorialiemuzeji.lv, tālr. 29250484

Pasākumu atbalsta: VKKF, Raiņa un Aspazijas biedrība, Memoriālo muzeju apvienība.