Krišjāņa Barona piemiņas pasākums Strutelē

29. oktobrī Krišjāņa Barona muzejs aicina doties uz Barona piemiņas dienu Strutelē. Šajā dienā Krišjāņa Barona muzejs Rīgā būs slēgts.

Plkst. 12.00 Struteles baznīcā — vietā, kur kristīts Krišjānis Barons — notiks piemiņas koncerts, kurā uzstāsies Jaunpils vidusskolas audzēkņi, Krišjāņa Barona muzeja pārstāvji un tautas tradīciju kopa “Budēļi”. Piemiņas brīdī piedalīsies arī Baronu dzimtas atvases un Viesatu bibliotēkas un Kubeles skolas pārstāvji. Pēc tam ceļš vedīs uz Struteles muižu, Krišjāņa Barona dzimto vietu, kur arī varēs uzzināt par Dainu tēvu un viņa mūža darbu. Noslēgumā ekskursija pa Viesatu Novadpētniecības krātuvi.

Struteles baznīcas fotogrāfijas autors: Aivars Gulbis, www. redzet.eu

Vasaras darba laiks muzejos

Vasaras sezonā trešdienās mainīts darba laiks Memoriālo muzeju apvienības muzejiem, lai varētu uzņemt apmeklētājus arī vasaras vakaru stundās.

Visi muzeji

Muzeju nakts ceļvedis: koncerti

Kas gan ir Muzeju nakts bez koncertiem? Turpinot tradīcijas, arī šogad vairākos Memoriālo muzeju apvienības muzejos notiks koncerti, kuros piedalīsies mūzikas grupas un kori, folkloras kopas, mūzikas skolu audzēkņi, un gaidāma pat "Dzejas pusnakts" ar elektronisko mūziku.

Visi muzeji