Tiešsaistes nodarbība: Zelta krātiņā. LPSR elite

10.–12. klase, Tiešsaiste
Andreja Upīša memoriālais muzejs

Tiešsaistes nodarbība “Zelta krātiņā: LPSR elite” izglīto skolēnus par radošās elites, sevišķi rakstnieku dzīves, apstākļiem LPSR, mudina formulēt savu attieksmi pret komunistiskās pagātnes mantojumu un tā saglabāšanas nepieciešamību.

Būtiski, ka skolēni līdztekus vēstures un literatūras faktiem iepazīstas ar dažādu personību (Andreja Upīša, Viļa Lāča, Jāņa Sudrabkalna un Annas Sakses) likteņiem, kas ļauj izveidot emocionālo saikni. Nodarbībā iekļautais atraktīvais video materiāls ļauj attālināti iegūt maksimāli precīzu priekšstatu par muzeja pamatekspozīciju, pat neapmeklējot to fiziski. Muzejpedagoga stāstījumu papildina vizuāli pievilcīga prezentācija ar kvalitatīviem muzeja eksponātu foto un dažādiem uzdevumiem, kas nodrošina skolēnu uzmanības noturību un atgriezenisko saiti.

Apskatīt citas programmas