Andreja Upīša virtuālā bibliotēka: “Sūnu Ciema zēni”

5.–6. klase, 7.–9. klase, Tiešsaiste
Andreja Upīša memoriālais muzejs
Uz dzeltena fona uzzīmēta balta lāča galva. Lācis skatās pa kreisi, kur ir uzraksts "Laimes lācis"

Attālinātās nodarbības “Andreja Upīša virtuālā bibliotēka: “Sūnu Ciema zēni”” mērķis – ne tikai iepazīstināt skolēnus ar nozīmīgākajiem faktiem par Andreju Upīti, viņa daiļradi un populārāko garo stāstu jaunatnei “Sūnu Ciema zēni”, bet arī noskaidrot, kā izskatās un kam domāti tādi stāstā minētie etnogrāfiskie priekšmeti kā vīzes, bezmēns, sieks un citi.

Nodarbības pamatā – izglītojošs un atraktīvs video ar informatīvu muzejpedagoģes stāstījumu, atraktīviem slaidiem un ilustrējošiem attēliem; tas bez maksas pieejams jebkurā Latvijas skolā vai mājā ar interneta pieslēgumu. Video papildina darba lapa, kas ļauj nostiprināt un novērtēt skolēnu iegūtās zināšanas un prasmes.

Sūnu ciema zēni. Uzdevumu lapa

Pareizās atbildes iespējams iegūt, rakstot uz upits@memorialiemuzeji.lv vai komunikacija@memorialiemuzeji.lv

Aktivitātes ilgums: 30 minūtes

Nodarbība ir bezmaksas.