Austrasbērni rudens noskaņās

Krišjāņa Barona muzejs

28. septembrī plkst. 18.15 Krišjāņa Barona muzejs Rīgā, Krišjāņa Barona ielā 3-5, aicina uz sirsnīgu vakarēšanu rudens noskaņās un Austras Pumpures mīļāko dziesmu izdziedāšanu kopā ar Austrasbērniem.

Par sevi Austrasbērni stāsta “Mēs esam ļoti dažādi, un paši sevi reizēm saucam par “Brīvās gribas ansambli”. Mūs kopā satur muzicēšanas prieks, radošais gars, iespēja mācīties citam no cita, vēlme ieklausīties, izpaust talantu, iedrošināt to arī darīt brīvi pat viskautrīgākajam Austrabērnam. Austras Pumpures aizsāktais un Austrasbērnu turpinātais radošais gars, kā paši mēdzam jokot, “mierā neliek” dziesminiekus visā Latvijā un tagad uz koncertiem regulāri sabrauc dziesminieki no dzimtenes maliņu maliņām – Cesvaines, Rīgas, Dobeles, Liepājas un citām Latvijas pilsētām.”

Pasākumā dzirdēsiet Austrasbērnu izvēlētu repertuāru, kurā iekļautas katra dalībnieka mīļākās dziesmas. Programma veidota tā, lai arī publika varētu iesaistīties, dziedot līdzi. Izskanēs gan autordziesmas (Haralds Sīmanis, Uldis Ozols u.c.), gan Austrasbērnu koncertu “zelta repertuārs”. Tāpat nav aizmirsts arī par pašām skaistākajām un skanīgākajām tautasdziesmām.

Ieejas maksa pieaugušajiem: 2.00 EUR,

Skolēniem, studentiem, senioriem: 1.00 EUR.