Balsis un lirika

Jāņa Akuratera muzejs
Jāņa Akuratera muzeja dārzā dzejas vakars "Balsis un lirika"

Jāņa Akuratera muzejs otrdien, 7. septembrī, plkst. 18.00 aicina uz dzejas vakaru “Balsis un lirika”, kas notiks Dzejas dienu ietvaros.

Pasākumā piedalīsies dzejnieki Jānis Vādons, Daina Sirmā, Liāna Langa, Semjons Haņins, Eduards Aivars.

Pasākuma nosaukums “Balsis un lirika” ir Knuta Skujenieka pirmā publicētā dzejas krājuma “Lirika un balsis” (1978) nosaukuma apgrieztā versija. Izcilajam dzejniekam un atdzejotājam pirms divām dienām būs apritējuši 85 gadi, tāpēc pirms pasākuma ierakstā dzirdēsim Knuta Skujenieka dzeju. Dzejnieki lasīs gan savu dzeju, gan pa kādam atdzejojumam.

Vakara gaitā iespējamas sarunas par dzeju, bez tam varēs iepazīties ar “Survival Kit 12” ekspozīciju, kura Jāņa Akuratera mājā skatāma no 3. septembra līdz 31. oktobrim.

Ieeja pasākumā tikai ar derīgu Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu. Līdzās sertifikātam jāuzrada personu apliecinošs dokuments.